SENIOR MEDIA SPECIALIST

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 23, Digital Park II
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
asap
Náplň práce
• Aktivácia kampaní v médiách pre zverených klientov – objednávanie, vyhodnocovanie kampaní (post-
buy), odporúčania klientom na optimalizáciu kampaní
• Rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi a médiami
• Účasť na kreatívnych a strategických poradách obchodného tímu agentúry
• Zisťovanie ponúk v médiách, ich spracovávanie a predkladanie klientom
• Aktívna účasť na tvorbe nápadov na komunikáciu – získavanie ponúk z médií, ich posudzovanie a
odporúčania senior manažérom agentúry
• Príprava návrhov a ich prezentovanie klientom
• Prijímanie zadaní od klienta, ich spracovávanie (de-brief interný/externý), príprava projektov podľa
pokynov Senior manažéra a zasielanie aj s argumentáciou klientovi
• Analýzy konkurenčného prostredia a spotrebiteľa
• Ústna aj písomná prezentácia mediaplánov klientovi
• Návrh reklamných textov a kľúčových slov pre PPC kampane
Požiadavky na zamestnanca
• VŠ vzdelanie II. stupňa, AJ aktívne slovom aj písmom
• 3-5 rokov pracovných skúseností v oblasti obchodu, nákupu, médií, eventov alebo na príbuznej pozícii
• Organizačné zručnosti, time manažment, zmysel pre komunikáciu a obchodovanie
• Znalosť práce s technológiami na aktiváciu a monitoring kampaní na sociálnych sieťach (napr. FB
business manager, DoubleClick, Adform, MML/TGI, Gemius ap.) sú výhodou
• Skúsenosti s tvorbou a riadením reklamných a mediálnych projektov – kampaní.
• Skúsenosti z oblasti obchodovania a služieb klientom.
• Tvorivý, pro-aktívny riešiaci prístup k plneniu úloh
• Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• Zameranie na dosahovanie výsledkov
• Analytické a strategické myslenie, ochota neustále sa vzdelávať
Zamestnanecké výhody, benefity
• Kompletné úvodné zaškolenie, možnosť neustáleho vzdelávania
• Profesijný postupu v celosvetovo úspešnej firme
• Možnosť rotácie v rámci oddelení firmy, skupiny Omnicom Media Group na Slovensku a v rámci pobočiek
po celom svete
• Výborný kolektív
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite životopis spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. CV bez motivačného listu automaticky nepostupujú do výberového konania.
Stručná charakteristika spoločnosti :
O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.
NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.
NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.
Einsteinova 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Simona Silošová
Tel.: 0902917746