JUNIOR ÚČTOVNÍK / FAKTURANT

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 23, Digital Park II
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
asap
Náplň práce
- zodpovednosť za spracovanie došlých a odberateľských faktúr
- vystavovanie faktúr odberateľom
- komunikácia s odberateľmi
- príprava podkladov pre účtovníctvo
- príprava podkladov pre reporting materskej spoločnosti
- komunikácia s buying oddelením
Požiadavky na zamestnanca
- študent / absolvent VŠ ekonomického smeru,
- ochotný pracovať, flexibilný, zodpovedný, diskrétny, tímový hráč,
- ovládanie základov účtovníctva,
- prax v danej oblasti výhodou,
- ovládanie MS office samozrejmosťou
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavá práca v mladom kolektíve,
- zaškolenie, osobný a profesijný rast,
- vzdelávanie v mediálnej agentúre, ktorá je svetovou jedničkou,
- výborný tím a kvalitné pracovné prostredie,
- zaujímavé finančné ohodnotenie
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite životopis spolu s motivačným listom. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov. CV bez motivačného listu automaticky nepostupujú do výberového konania.
Stručná charakteristika spoločnosti :
O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.
NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.
NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.
Einsteinova 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Simona Silošová
Tel.: 0902917746