Office Assistant / Office Manager

OMD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova 23, Digital Park II
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
3.2.2020
Náplň práce
- Zodpovednosť za všetky kancelárske, administratívne a organizačné činnosti vrátane prvého kontaktu s
návštevníkmi spoločnosti
- Organizovanie stretnutí a ich zabezpečenie
- Podpora zamestnancov spoločnosti
- Spracovanie pošty a prichádzajúcich hovorov
- Riešenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
- Zabezpečenie plynulého chodu recepcie
Požiadavky na zamestnanca
- Študent 4. – 5. ročníka VŠ
- AJ slovom a písmom
- Organizačné schopnosti, komunikatívnosť, príjemný vzhľad a vystupovanie
- Iniciatívny, zodpovedný, tímový hráč, kolegiálny
- Zručný v práci s PC (MS Office, Internet)
- Vodičský preukaz skupiny B (minimálny počet najazdených km 5000)
Zamestnanecké výhody, benefity
- ponúkame zaujímavú prácu v mladom kolektíve
- osobný a profesijný rast
- vzdelávanie v mediálnej agentúre, ktorá je svetovou jedničkou
- výborný tím a kvalitné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotene
- multisport karta
- odmeníme Tvoju pomoc druhým
- Mastering English
a iné firemné benefity ...
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu pošli CV spolu s motivačným listom a fotkou.
Zaslané informácie starostlivo posúdime, avšak na pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.
NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.
NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.
Einsteinova 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Simona Silošová
Tel.: 0902917746