Predavačka-pokladníčka

OMIDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Od 624 € do 780 € v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- práca na trvalý pracovný pomer
- obsluha zákazníkov
- práca s registračnou pokladňou
- vykladanie tovaru do regálov
- kontrola trvanlivosti tovaru
Požiadavky na zamestnanca
- Príjemné a ústretové vystupovanie
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Pozitívny postoj k obchodu
- Ochota k fyzickej práci
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
- zaškolenie, ďalšie vzdelávanie – zabezpečenie získania osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec/mesačne viac o 9,45 EUR, ročne viac o 113,4 EUR
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera /DDS/
- finančná odmena pri životných udalostiach – pri príležitosti životného jubilea, uzavretia manželstva, pri narodení dieťaťa
- finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
- vianočné odmeny
- mikulášske balíčky
- firemné akcie – dvakrát ročne
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis na personalne@omida.sk. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je maloobchod.
Požiarnická č. 6, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Boldižárová Janette
Tel.: 055/6360085