Junior realitný maklér Liptov - Tatry a okolie

Osiris reality s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Poprad
Adresa
Uhorská Ves 303, 032 03 Uhorská Ves
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Priemerný zárobok Junior maklérov u nás je 1.500€ mesačne
nemenné 70% provízie z realít a 80% provízie z hypoték (nie je podstatné či je ponuka exkluzívna)
1/2 provízie vyplatená už v deň zloženia zálohy(nie až po dokončení predaja čo niekedy trvá aj 2 mesiace)
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2019
Termín nástupu
31.10.2019
Náplň práce
komunikácia s klientmi
fotenie nehnuteľností – profi technikou pre fotenie interiérov
obhliadky nehnuteľností
príprava cenových analýz pre našich klientov
vyhľadávanie klientov
Požiadavky na zamestnanca
sebestačnosť
komunikatívnosť
zodpovednosť
flexibilita
Junior skúsenosti - nemusíte mať skúsenosti, zaučíme Vás
vlastný automobil
Zamestnanecké výhody, benefity
Know-how spoločnosti, vďaka ktorej sa Vám zvýši počet obchodov, a tým pádom aj príjem
flexibilný pracovný čas - naozaj - nemáme žiadne limity, týždenné ciele, kontrolu dochádzky atď. - ste úplne samostatný článok, ak sa Vám chce pracovať pracujete, nikoho do ničoho nenútime,
možný permanentný home office
Informácie pre uchádzača
Hľadáme do novootvorenej pobočky na Liptove(+-100km), Junior maklérov, aj bez skúseností
(ak Vám lokalita úplne nevyhovuje, v blízkej dobe otvárame pobočku v Poprade, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi)
Tí, ktorí už teraz pracujú sami na seba, dobre vedia, že viesť aj keď malú firmu je administratívna a časová záťaž, odbremeníme Vás aby drahocenný čas obchodníka bol využitý efektívnejšie a to na prácu na ďalšom obchode
Zmluvy nám pripravuje do 24 hod právnik
Pokiaľ nestíhate inzerát Vám pripraví do 24 hod naša copywriter asistentka
Záleží nám na tom aby ste sa venovali tomu čo viete najlepšie a to obchodu
Životopisy sú zasielané priamo konateľovi spoločnosti,
následne vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor s riaditeľom novootvorenej pobočky Osiris reality Liptov – Tatry
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť sa v hlavnom meste stala spoločnosťou, ktorá pracuje iba referenčne(klienti sa ozývajú sami) a zároveň zastupujeme klientov iba exkluzívne(viac info na našej stránke).
Aktuálne sa snažíme rozšíriť nadštandardnú úroveň našich služieb získanú v hlavnom meste, kde je podstatne väčšia konkurencia, aj na menších trhoch, kde je zas konkurencia pár rokov pozadu(nefotí profitechnikou, neplatí za propagáciu ponúk na prémiových pozíciách, sociálnych sieťach atď.)
Priemerný zárobok Junior maklérov u nás je 1.500 € mesačne a Senior maklérov u nás je 2.500€ mesačne.
Z Juniora na Seniora sa dá vypracovať v priebehu 6-9 mesiacov.
Základ práce úspešného makléra je zvýšiť si počet predajov, vďaka nášmu know-how to dosiahnete, cesta úspechu nevedie bezhlavým naberaním a mazaním neaktuálnych ponúk.
To je iba čakanie na šťastie pravdepodobnosti, že sa konečne usmeje aj na Vás.
Kadnárova 10163/103, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Hrubý