Administratívne činnosti / podpora účtovníctva

Österreichische Hagelversicherung-Versicherungsverein auf Gegenseitigkeit,pob. poisť. z in.čl.štátu

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Záhradnícka 21, 811 07 Bratislava
Pracovná oblasť
Poisťovníctvo, Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
700 EUR / Mesiac
20 hod./týždeň
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
14.1.2019
Termín nástupu
15.1.2019
Náplň práce
- servis poistných zmlúv a poistných udalostí
- bežná korešpondencia
- správa a obstarávanie kancelárskeho materiálu a reklamných predmetov
- podpora v administratíve a účtovníctve
- upomienkovanie, komunikácia s klientmi
- komunikácia s maklérmi
- spolupráca v officemanagemente
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- samostatnosť, cieľavedomosť, pracovitosť
- komunikatívne zručnosti príjemné vystupovanie
- tímový hráč
- schopnosť zvládať stres, asertívnosť, flexibilita
- pozitívne myslenie
Zamestnanecké výhody, benefity
- profesionálny a osobný rast
- 13.-ty plat
- koncoročné odmeny
- príjemný kolektív
Informácie pre uchádzača
Naša spoločnosť je jednou z najväčších špecializovaných poisťovní so sídlom vo Viedni a pobočkami v piatich európskych krajinách. Pre našu pobočku na Slovensku hľadáme samostatnú/-ého spolupracovníčku/-ka pre oblasť prevádzkovo-administratívnych činností.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agra poisťovňa - je jednou zo zahraničných pobočiek najväčšej zo špecializovaných poisťovní zameranej na poisťovanie rizík v poľnohospodárstve so sídlom vo Viedni a okrem Slovenska ďalšími pobočkami sídliacich v štyroch európskych krajinách. Poisťovňa "Die Österreichische Hagelversicherung VVaG" v preklade Rakúska krupobitná poisťovňa, bola v Rakúsku založená pred takmer 70 rokmi spoločným rozhodnutím poľnohospodárskeho a poisťovacieho sektora. Jej právnou formou je vzájomný poisťovací spolok, čo znamená, že nie je zameraná na maximalizáciu zisku, ale na potreby svojich členov – poľnohospodárov.
Pre našu pobočku na Slovensku hľadáme samostatnú/-ého spolupracovníčku/-ka pre oblasť prevádzkovo-administratívnych činností.
Záhradnícka 21, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Dalibor Bán