Pracovník Back Office - zastupovanie počas MD/RD, Agra poisťovňa

Österreichische Hagelversicherung-Versicherungsverein auf Gegenseitigkeit,pob. poisť. z in.čl.štátu

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Záhradnícka 21
Administratíva, Poisťovníctvo, Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2021
Termín nástupu
15.2.2021
Náplň práce
- servis poistných zmlúv a poistných udalostí
- bežná korešpondencia
- komunikácia s klientmi a so sprostredkovateľmi (telefonická, mailová, písomná)
- archivovanie dokumentácie
- správa a obstarávanie kancelárskeho materiálu, reklamných predmetov
- podpora v administratíve a účtovníctve
- spolupráca v officemanagemente
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- samostatnosť, cieľavedomosť, pracovitosť
- komunikatívne zručnosti a príjemné vystupovanie
- tímový hráč
- schopnosť zvládať stres, asertívnosť, flexibilita
- pozitívne myslenie a prístup
Zamestnanecké výhody, benefity
- profesionálny a osobný rast
- 13. a 14. plat
- každoročná valorizácia mzdy
- koncoročné odmeny
- príjemný a dynamický kolektív
Informácie pre uchádzača
Pre našu pobočku na Slovensku hľadáme samostatnú/-ého spolupracovníčku/-ka pre oblasť prevádzkovo-administratívnych činností.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agra poisťovňa je organizačnou zložkou rakúskej poisťovne Die Österreichische Hagelversicherung VVaG. V súčasnej dobe má svoje zastúpenie v ďalších piatich európskych krajinách. Agra poisťovňa ponúka svoje služby na slovenskom poľnohospodársko-poistnom trhu už 12 rokov.
Záhradnícka 21, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Dalibor Bán