OBCHODNÍ MANAŽER PRO MAĎARSKÝ A SLOVENSKÝ TRH

OTK GROUP, a.s.

Miesto práce
Celé slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko
Pracovná oblasť
Obchod, Polygrafia, vydavateľský priemysel, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
60 000 - 100 000 KČ / Mesiac
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2021
Termín nástupu
1.4.2021
Náplň práce
Náplň práce:
• analýza trhu s obalovým materiálem pro nápojový a potravinářský průmysl (Maďarsko, Slovensko, Rumunsko a země bývalé Jugoslávie)
• akvizice nových zákazníků
• časté služební cesty
• komunikace se zákazníky
• rozvíjení vztahů se zákazníky
• tvorba obchodní strategie a obchodních plánů
• zpracovávání cenových nabídek
• dojednávání obchodních podmínek v souladu se strategii společnosti
• mapování tendrů, účast v tendrech
• úzká spolupráce a vysoká míra podpory marketingu
• reportování výsledků CZ/AJ
• komunikace s centrálou v CZ/AJ
dojednávání obchodních podmínek v souladu se strategii společnosti
mapování tendrů, účast v tendrech
úzká spolupráce a vysoká míra podpory marketingu
reportování výsledků CZ/AJ
komunikace s centrálou v CZ/AJ
Požiadavky na zamestnanca
Požadavky:
• znalost maďarského jazyka na úrovní rodilého mluvčího (maďarská národnost výhodou)
• středně pokročilá znalost AJ
• ochota cestovat
• praxi v oblasti prodeje
• prokazatelné obchodní výsledky
• umění akvizičního vyjednávání
• komunikační a manažerské dovednosti, asertivita, rozhodnost
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe obchodního či technického zaměření
• znalost polygrafických technologií a výrobků výhodou ne podmínkou
• loajálnost, flexibilitu, iniciativu
• znalost práce na PC – Excel, PPT, Word
OTK GROUP, a.s. očekává:
• account plan pro akvizice a rozvoj obchodu na trhu (Maďarsko, Slovensko, Rumunsko a země bývalé Jugoslávie)
• vybudování obchodních vztahů v co nejkratším možném časovém období
OTK GROUP, a.s. nabízí:
• hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
• perfektní zaučení na naše produkty a maximální podporu od obchodního oddělení a marketingu společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzdu a variabilní složku v podobě provizí
• služební vůz (možnost využití i pro osobní potřebu)
• mobilní telefon, notebook
• zvýhodněné tarify od T-Mobile i pro rodinné příslušníky
• sick days, dodatková dovolená a další zajímavé benefity
Nástup od 04/2021.
Kolínská společnost OTK GROUP, a.s. s dlouholetou tradicí patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.
Plynárenská 233, Kolín, Česká republika
Kontaktná osoba: Eva Salačová
Tel.: +420725980356