Sushi Kuchar a rozvozca objednavok

Oyshi Sushi Frauenfeld

Miesto práce
Švajčiarsko
Adresa
Grabenstrasse 26, 8500 Frauenfeld
Pracovná oblasť
Gastronómia
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
- komunikacia so zakaznikom ak je potrebna v nemcine
- obsluha pokladne
- priprava Sushi a Poké Bowl (radi vas to naucime - dolezity je zaujem)
- rozvoz jedal ak je potrebny
- dodržiavanie hygienickych, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské alebo vyssie
Vzdelanie v odbore je výhodou ale nie podmienkou:
- Kuchar
Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk - A2
Vodičský preukaz:
- B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
Prijmame idealne dvoch ludi. Moze to byt par alebo kamarati/kamaratky ktori si chcu v zahranici zarobit alebo zacat v zahranici zit.
Zamestnanecké výhody, benefity
- zabezpečíme pracovné povolenie
- pomôžeme pri založení si Švajčiarskeho účtu
- zabezpečíme ubytovanie (hradí si zamestnanec sàm)
- pomôžeme pri založení zdravotného poistenia (povinné, hradí si zamestnanec sàm)
- mesacne vyplácanie mzdy do 4. nasledovneho mesiaca
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu
Informácie pre uchádzača
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorý zaslali Zivotopis, Výučný list / Diplom / Osvedčenie, Pas / OP a vyhovujú požiadavkám ! Zaujima nas aj dovod preco sa uchdzate o tuto pracu. Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím hore uvedene požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!
U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie!
Stručná charakteristika spoločnosti :
Oyshi Sushi Frauenfeld sa špecializuje na vyrobu a distribuciu Sushi a Poké Bowl. Objednavane jedla pripravujeme cerstve a hned aj predavame alebo zabezpecujeme dodavku domov.
Naša každodenná činnosť je formovaná ľuďmi, ktorí môžu slobodne rozvíjať svoje zručnosti. Nezávislá činnosť a osobitné odborné znalosti každého jednotlivého pracovníka napokon prispievajú k spoločnému úspechu. Želania našich zákazníkov a našich pracovníkov nám ležia na srdci. Tento poznatok nás učí otvorene a úprimne poradiť obom stranám.
Ako spoločnosť vdacime za nase specializovane ponuky, predovšetkým motivovaným zamestnancom, ktorí dokonale chápu, ako získať našich zákazníkov k verným partnerom.
Grabenstrasse 26, Frauenfeld, Švajčiarsko
Kontaktná osoba: Michal Vajcik
Tel.: 0041788761305