BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK SBS

PATROL HLOHOVEC, s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
4,68 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2022
Termín nástupu
1.9.2022
Náplň práce
- obsluha a dohľad nad pultom centrálnej ochrany
- obsluha a dohľad nad kamerovými systémami a video pultom
- riešenie technických výpadkov a problémov s kompetentnými technikmi a IT špecialistami
- dohľad nad pracovníkmi fyzického stráženia na objektoch
- telefonická a mailová komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- administratívna činnosť spojená s prevádzkou operačného strediska
- monitorovanie zverených priestorov a prevádzok
- monitorovanie vozidiel
- práca s informáciami
- preverovanie poplachov
- motohliadky
- obhliadky objektov
Požiadavky na zamestnanca
- minimálne stredoškolské vzdelanie (práca vhodná aj pre absolventov)
- technická zdatnosť (práca s počítačom...)
- Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook
- práca s internetom
- samostatnosť
- vedieť robiť rozhodnutia
- príjemné a spisovné vystupovanie v písomnej a telefonickej komunikácii
- vlastnenie preukazu odbornej spôsobilosti minimálne typu S
- vodičský preukaz B
- prax v SBS je výhodou
- zbrojný preukaz je výhodou
- anglický jazyk je výhodou
Pestovateľská 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Nikoleta Lenghartová