Manažér správy bytových domov

Payer, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Adresa
Tatranská Lomnica
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
od 900 Eur v čistom, v závislosti od skúseností a výsledkov uchádzača
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.8.2019
Náplň práce
Vedúci pracovník v správcovskej firme s 5 zamestnancami má na starosti organizáciu práce a zabezpečenie hladkej prevádzky, údržby a opráv spoločných častí a zariadení spravovaných byt. domov a priľahlých pozemkov.
Súčasťou je denná komunikácia s vlastníkmi bytov a riešenie ich problémov, vypracovávanie cen. ponúk a obstarávanie príslušných tovarov a služieb. Ďalej tiež asistencia účtovníčke.
Raz ročne vyúčtovanie fondov prevádzky a údržby a organizácia schôdze vlastníkov.
Samozrejmosťou je postupné vzdelávanie sa v problematike správy byt. domov, ktorá je zadefinovaná príslušným zákonom.
Požiadavky na zamestnanca
Práca s PC (Word, Excel) - pokročilý
Zodpovedný prístup, samostatnosť, komunikatívnosť, precíznosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Telefón, možnosť práce z domu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Správca byt. domov a poskytovateľ upratovacích služieb
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko
Kontaktná osoba: Jankura
Tel.: 0901111111