Servírka/číšník

Penzion FAJN

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Žižkova 770
Pracovná oblasť
Gastronómia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
25 000 - 35 000 KČ / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.7.2018
Náplň práce
Hledáme hlavní obsluhu Směny: týden volno - týden práce. Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k životu a alespoň nějaké zkušenosti z oboru. Nabízíme Nejlepší kolektiv!! Placené dovolené a Velice slušné finanční ohodnocení!!! Vhodné i pro páry. Strava a ubytování zajištěno nedaleko pracoviště.
Požiadavky na zamestnanca
Zkušenosti z oboru, min.vyučení v oboru, pracovitosti, kladné vystupování, komunikativnost
placená dovolená, zajištění ubytování + strava
Jsme stylový penzion s restaurací a pizzerií na okraji města Pardubice. Do našeho týmu hledáme spolehlivé a pracovité lidí.
Žižkova 770, Pardubice, Česká republika
Kontaktná osoba: Martin Votruba
Tel.: 776337199