Pomocný kuchař/kuchařka

Penzion FAJN

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Žižkova 770
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
15 000 - 20 000 KČ / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.7.2018
Náplň práce
Jsme zavedená prosperující restaurace s pizzerií a penzionem. Do našeho týmu hledáme pracovitého pomocného kuchaře-kuchařku na pomoc přípravy a výdeje obědů. Směny: pondělí až pátek v čase od 6:00 - 14.00h.
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme spolehlivost, kladný přístup k životu a zkušenosti z oboru.
Nabízíme Nejlepší kolektiv!! Placené dovolené a Velice slušné finanční ohodnocení ...
Stravu a ubytování!!!!!
Jsme stylový penzion s restaurací a pizzerií na okraji města Pardubice. Do našeho týmu hledáme spolehlivé a pracovité lidí.
Žižkova 770, Pardubice, Česká republika
Kontaktná osoba: Martin Votruba
Tel.: 776337199