Práca pre exkluzívne gastronomické a hotelové zariadenia v Dubaji a Katare

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Jedinečná príležitosť získať prácu v rámci exkluzívnych gastronomických a hotelových zariadení v Dubaji a Katare.
Dubaj je najbohatší zo siedmych emirátov Spojených Arabských Emirátov. Nájdete tu najluxusnejšie hotely, reštaurácie, podmorský svet, či ohromný zimný areál. Hlavné mesto Dubaj je centrom všetkého diania tohoto Emirátu.
Katar patrí medzi najbohatšie krajiny sveta a hlavné mesto Doha má ambíciu stať sa podobnou metropolou biznisu a turistiky ako Dubaj. Hlavné mesto Doha má 1,5 milióna obyvateľov z čoho väčšinu tvoria cudzinci.
Obidve krajiny sú známe nulovou kriminalitou a bezpečím.
Voľné pracovné pozície:
Waiter/Waitress, Bartender (male/female), Receptionist, Front Desk Agent, Senior Hostess, Hostess, Cashier, Supervisor
Benefity:
- zaujímavé platové ohodnotenie : v čistom 2500 až 3000 EUR (v závislosti od pozície a skúseností)
- osobný rozvoj a kariérny rast v exkluzívnych spoločnostiach
- 3 až 6 mesačný kontrakt / ročný kontrakt s možnosťou predĺženia
- spiatočná letenka
- ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA
- nadštandardné zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom
- pracovná doba 48 hodín týždenne
- 30 dní dovolenka ročne
- pracovné vízum a povolenie na pobyt
- všetky náklady spojené s vycestovaním hradené zamestnávateľom
Požiadavky: Odporúčaný vek od 19 do 35, Skúsenosti s prácou v gastronómii alebo v hotelierstve výhodou, Aktívna znalosť anglického jazyka, Dobrý zdravotný stav, Platný cestovný pas platný, Profesionálne vystupovanie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk
Tel.: 0904305555