Rakúsko - Sklady, Baliarne - Viedeň, aj pre páry

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 900 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
1.3.2018
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Spresnenie pozície: Skladník, Pomocný pracovník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre rôzne prevádzky hľadáme:
BALIČOV, SKLADNÍKOV, POMOCNÝCH PRACOVNÍKOV, VŠEOBECNE OPERÁTOROV NA LINKE, (môže sa jednať aj o kumulovanú funkciu) atď
najmä pre oblasti
POTRAVINÁRSKEHO priemyslu ale aj pre AUTOMOBILOVÉ odvetvie, SKLADY S TEXTILOM, HRAČKAMI, KATALÓGOVÉ SKLADY a INÉ.
Požiadavky na zamestnanca
Vek od 18 rokov
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť dlhodobej práce
- možnosť zvýšenia mzdy v závislosti od Vášho výkonu
- transport z ubytovania do práce za firemnými vozidlami 30 Eur mesačne (niektoré prevádzky sú v pešej vzdialenosti, kedy za transport neplatíte)
- vybavenie registračných procedúr
- možnosť dostať zálohu
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma
Informácie pre uchádzača
Treba poslať životopis na : info@personnel.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk
Tel.: 0904305555