PRÁCA NA VÝLETNÝCH LODIACH - celá EU

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Cyprus, Grécko, Malta, Rakúsko, Taliansko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Práca na výletnej lodi je výborná príležitosť ako si obohatiť svoje pracovné skúsenosti a zároveň navštevovať a spoznávať rôzne krajiny. Ponúkame pracovné pozície v oblasti hoteliérstva a gastronómie na luxusných riečnych, námorných a zaoceánskych výletných lodiach plaviacich sa v Európe, Stredomorí, Karibiku a iných zaujímavých destináciach.
Ponúkame pracovné pozície na rôznych typoch výletných lodí:
1. Riečne výletné lode - plaviace sa výlučne po riekach v Európe
2. Námorné výletné lode - krátkodobé plavby vrámci Stredomoria, Karibiku alebo Severného mora
3. Zaoceánske výletné lode - dlhodobé plavby vrámci oceánov
Personál pre riečne výletné lode
Pracovné pozície:
CABIN STEWARDESS – upratovanie izieb a spoločných priestorov výletnej lode podľa určených štandardov
CHEF DE PARTIE – príprava pokrmov podľa štandardu výletnej lode
SOUS CHEF – príprava pokrmov podľa štandardu výletnej lode, koordinácia podriadených zamestnancov
HOTEL MANAGER – zodpovednosť za celú prevádzku hotela na výletnej lodi, zabezpečiť maximálnu spokojnosť hostí a príjemné pracovné prostredie pre posádku výletnej lode
Požiadavky na uchádzača
- aktívna znalosť anglického jazyka - odporúčaný vek 20 - 40 rokov - predchádzajúce skúsenosti na danej pozícii v rámci hotela alebo reštaurácie min. 2 roky a viac (v závislosti od pozície) - trestná bezúhonnosť - dobrý zdravotný stav
Ponuka: Mzda: 1 000 - 3 500 € v závislosti od pozície, Ubytovanie a strava: ZDARMA, Dĺžka pracovného kontraktu: 8-10 mesiacov, Pracovná doba: 7dní v týždni, Platená dovolenka: 3,5 týždňa (8 mesačný kontrakt), Zdravotné a sociálne poistenie hradené zamestnávateľom, Doprava: cestovný lístok do miesta nalodenia zabezpečuje zamestnávateľ
Nástup: dohodou
Personál pre námorné výletné lode
BARKEEPER/JUNIOR BARKEEPER – práca za barom, miešanie nápojov a obsluha hostí výletnej lode
STEWARD (waiter) in Restaurant – uvítanie a obsluha hostí v reštaurácii podľa štandardu výletnej lode
- aktívna znalosť nemeckého jazyka a komunikatívna znalosť anglického jazyka
- odporúčaný vek 20 - 40 rokov
- predchádzajúce skúsenosti na danej pozícii v rámci hotela alebo reštaurácie
- trestná bezúhonnosť
- dobrý zdravotný stav
Ponuka: Mzda: 1 000 - 2 500 € v závislosti od pozície, Ubytovanie a strava: ZDARMA, Dĺžka pracovného kontraktu: 6 mesiacov, Pracovná doba: 7dní v týždni, Platená dovolenka: 7 dní v mesiaci, Zdravotné a sociálne poistenie hradené zamestnávateľom, Doprava: cestovný lístok do miesta nalodenia zabezpečuje zamestnávateľ
Personál pre zaoceánske výletné lode
SOUS CHEF DE TOURNANT – zodpovednosť za plánovanie, organizáciu a prípravu jedál, riadenie tímu zamestnancov
- aktívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúce skúsenosti na danej pozícii v rámci hotela alebo reštaurácie min. 3 roky
Ponuka: Mzda: 3000 - 3500 USD v závislosti od pozície, Ubytovanie a strava: ZDARMA, Dĺžka pracovného kontraktu: 4 - 4,5 mesiaca
Doprava: cestovný lístok do miesta nalodenia zabezpečuje zamestnávateľ
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk