Kuchár

Peter Vlček

Miesto práce
Brezno
Adresa
Telgárt 50, 976 73
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
700 - 850 EUR / Mesiac
Plat brutto
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Príprava jedál teplej a studenej kuchyne, dodržiavanie zásad HACCP, udržiavanie čistoty na pracovisku.
Požiadavky na zamestnanca
Spoľahlivosť, prehľad v gastronomických trendoch, ochota učiť sa, samostatnosť, schopnosť pracovať aj v stresových situáciách
Zamestnanecké výhody, benefity
Pre našich zamestnancov zabezpečujeme bezplatnú stravu, v prípade potreby aj ubytovanie zdarma v blízkosti pracoviska v štýlovej drevenici. Počas jesene organizujeme spoločný zamestnanecký teambuilding. Cestujúcim zamestnancom prispievame na cestovné náklady.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme rodinný podnik, ktorý už 14 rokov celoročne poskytuje naším hosťom celodenné stravovanie. Naša kuchyňa pripravuje regionálne jedlá, špeciality ako aj taliansku pizzu. Pred dvoma rokmi sme sa rozšírili o štýlové ubytovacie zariadenie, ktoré slúži naším hosťom ako rekreačný dom, kde môžu stráviť príjemné dovolenky, prázdniny, rodinné stretnutia či firemné teambuildingy. Pracujeme v úzkom kruhu zamestnancov a keďže reštaurácia napreduje, radi by sme rozšírili náš tím o ďalších členov.
Kontakt
Peter Vlček
Telgárt 50, Telgárt 50, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Vlček
Tel.: 905293585