Samostatný odborný referent pre výber mýta

Petra Mátray

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Administratíva, Doprava
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3,66 € / hodina
+200 motivačný príspevok
+ 7,20 € stravné na 1 zmenu
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
01.01.2019
Náplň práce
Administratívna činnosť spojená s registráciou zákazníkov do elektronického mýtneho systému SR.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Zručnosti, schopnosti
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
Ďalšie požiadavky:
Nakoľko je miestom výkonu práce diaľničný hraničný prechod, je potrebné počítať s tým, že pre účely dochádzania do zamestnania bude veľmi obmedzená možnosť využívania MHD.
Osobnostné predpoklady
pozornosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- celá mesačná mzda a všetky jej náležitosti súčasťou výp. pásky
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- zamestnávateľ s pozitívnou 50-ročnou históriou a významným postavením v oblasti nákladnej automobilovej dopravy
Informácie pre uchádzača

Pracovný čas: od 7:30 do 19:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Voľné pracovné miesta na hraničnom prechode Jarovce-Kitsee a hraničnom prechode Čunovo-Rajka
Stručná charakteristika spoločnosti :
ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 1000 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.
Studená 5, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Mátray