SENIOR DIGITAL MANAGER pre automobilového klienta

PHD, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Digital park II, Einsteinova 23
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
asap
Náplň práce
 Príprava a úpravy strategických a taktických plánov pre online
 Operatívne plánovanie a schvaľovanie aktivít
 Analýzy digitálnych aktivít, úpravy a optimalizácia kampaní
 Zodpovednosť za SoMe aktivity (spolu s digitálnou agentúrou)
 Koordinácia mediálneho nákupu, kontrola kreatívny, prepojenie s ATL komunikáciou (v súlade s mediálnou a kreatívnou agentúrou)
 Výkonnostné ukazovatele a reporting kampaní (stanovenie KPIs v spolupráci s mediálnou agentúrou)
 Zodpovednosť za webovú stránku klienta a aktualizácie
 Dílerské digitálne marketingové aktivity – nastavenie aktivít, spracovávanie požiadaviek dílerov, úpravy
 Sledovanie konkurentov, vyhodnocovanie trendov
 Manažment agentúr, zodpovednosť za rozpočet a iná administrcia
Požiadavky na zamestnanca
 5+ rokov skúseností v digitálnom marketingu – SEM, programmatic, displej, social, administrácia digitálnych kanálov (webstránka, sociálne kanály atd.)
 Plynulú angličtinu slovom a písmom
 Zodpovednosť, organizačné zručnosti, logické myslenie
 Záujem o autá a motorizmus
 Je otvorený, baví ho vzdelávať sa, ambiciózny, aktívny
 Má vášeň pre marketing, reklamu a médiá, baví ho šport
 Tímový hráč so zmyslom pre humor a logickým myslením
Zamestnanecké výhody, benefity
 Kvalitné pracovné prostredie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
 Priateľský kolektív
 Možnosť neustále sa zlepšovať, osobne a profesijne rásť
 Zaujímavá práca a kvalitné podmienky pre sebarealizáciu
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. (CV bez motivačného listu nebudú posunuté do výberového konania).
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
PHD je globálna mediálna a komunikačná agentúra. Vo svojej DNA máme chytré strategické myslenie, kreativitu a inováciu. Základom našej práce je presvedčenie, že skvelé nápady prinášajú lepšie výsledky. V našich srdciach je túžba a odhodlanie byť prvými v inováciách, prinášať provokatívne nápady a prelomové myšlienky. Nájdenie lepšieho spôsobu je naším princípom a zahŕňa spôsob, ako pristupujeme ku všetkému, čo robíme, www.phdmedia.com.
Kontakt
PHD, s.r.o.
Einsteinova 23, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Dominika Šamajová