Pracovník Back Office s NJ

Phoenix Investor SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Hraničná 18, AB3 821 05 Bratislava
Pracovná oblasť
Ekonomika a financie
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 850 € brutto pri plnom úväzku
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
• kompletné spracovanie podkladov a pokynov obchodných partnerov a klientov
• zodpovednosť za spracovanie podkladov vrátane kontroly správnosti podkladov • postupovanie pokynov produktovým partnerom
• telefonická, písomná komunikácia s obchodnými ako aj produktovými partnermi
• podpora obchodných partnerov a klientov, riešenie otázok, reklamácií, informačný servis
• práca s firemným informačným systémom
• podiel na riešení procesných a metodických úloh
• aktívna účasť na zefektívňovaní procesov a zavádzaní zmien
Požiadavky na zamestnanca
• Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)
• MS Office – pokročilý (word, excel)
• Outlook - základy
• samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť systematickej práce
• zodpovednosť pri riešení úloh
• príjemné vystupovanie a tímový duch
• proklientsky prístup
• výborné komunikačné schopnosti
• pozitívny prístup k zmenám
• skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• pozícia vhodná pre absolventa
Zamestnanecké výhody, benefity
• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• spoluprácu na plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, intership, stáž
• práca v mladom kolektíve a príjemnom prostredí
• možnosť získania skúseností vo finančnej oblasti
• školenia, teambuildingy, pevná pracovná doba, trvalý pracovný pomer
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Phoenix Investor SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním a poradenskou činnosťou v oblasti investícií. Naša firma pôsobí od roku 2016 na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku. Zakladáme si na úzkej spolupráci s klientom, rokujeme transparentne a dôverne. Máme víziu stať sa investičnými expertmi v nezávislom finančnom poradenstve pre všetkých náročných zákazníkov z privátneho sektora.
Karadžičova 47, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Adriana Gašparovičová
Tel.: 0948896962