Kaderník/Kaderníčka PIEROT SK s.r.o.

PIEROT SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
SC Auparku a OC Eurovea
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 900 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
29.8.2019
Termín nástupu
1.6.2019
Náplň práce
Ponúkame zaujímavú prácu v prestížnych kaderníckych salónoch v SC Auparku a OC Eurovea na frekventovaných miestach. Naše služby vyhľadávajú nie len známe osobnosti, ale aj široká verejnosť.
Práca kaderníčky/kaderníka zahŕňa dámske, pánske a detské strihanie, tvorbu spoločenských účesov, farbenie a melírovanie vlasov značkou L‘oreal . Odborné poradenstvo pri službách aj predajnom tovare. Predajný sortiment zahŕňa renomované značky Kérastase, L‘oreal Profesionnel , Shu uemura, Oribe,.
Pracovná doba na zmeny, dlhý a krátky týždeň od 9.00hod do 21.00hod, prípadne podľa potreby.
Požiadavky na zamestnanca
Chuť pracovať, precíznosť, kreativita, flexibilita, príjemné vystupovanie.
Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Počet rokov praxe 1
Zamestnanecké výhody, benefity
Naši zamestnanci môžu využiť zamestnanecké zľavy na produkty a služby pre seba aj pre rodinných príslušníkov. Zamestnancom hradíme odborné školenia doma aj v zahraničí v oblasti nových trendov vo farbení a strihaní, kariérny rast, výkonnostné odmeny,
finančná odmena z predajného tovaru, gastrolístky , dovolenka platená vo výške priemerného zárobku, príplatky za víkendy a sviatky, výborné pracovné podmienky, priateľský kolektív a atraktívne platové ohodnotenie.
Informácie pre uchádzača
Stručný životopis zasielajte na mailovú adresu: pierot@ pierot.sk, telefonický kontakt: 0904108160
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sieť exkluzívnych salónov Pierot úspešne pôsobí na trhu 20 rokov.
Ponúkame zaujímavú prácu
v prestížnych kaderníckych salónoch v SC Auparku a OC Eurovea na frekventovaných miestach. Naše služby vyhľadávajú nie len známe osobnosti, ale aj široká verejnosť.
Miletičová 40, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Magyaricsova
Tel.: +421904108160