MURAR zivnostnik

PITELBAU s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Nemecko,Passau
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
20 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
12.10.2020
Náplň práce
Stavebná firma z Kysúc hľadá skúseného murára,živnostníka hovoriaceho po nemecky do Nemecka.
Požadujeme:
- viest partiu ludi
- komunikacia s nemeckym majstrom
- vediet manualne pracovat, bud vediet murovat,šalovat alebo obsluhovat žeriav na stavbe
Ponúkame:
- PLAT: 20 EUR / hodina
- Ubytovanie je plne hradené a zabezpečené firmou ( nič neplatíte )
- Cesta je zabezpečená a hradená firemným autom alebo vlastným + príspevok na palivo.
- Pracovné pomôcky od firmy
- Práca je po celý rok a stavajú sa vačšinou domy. Robia sa predovšetkým hrubé stavby. Práca je dlhodobo.
- Cestuje sa trasou cadca-žilina-trenčin-bratislava a smer nemecko
Robia sa turnusy 3 týždne a týždeň doma, resp. podľa dohody s Nemcom.
- Nástup: ihneď/dohoda
kontakt: 0908 813 438 PITEL Stanislav
Požiadavky na zamestnanca
- Živnostenský list
- prax
- skúsenosti
- flexibilnosť
- komunikácia s nemeckým majstrom
- vedieť manuálne pracovať, bud vedieť murovať,šalovať alebo obsluhovať žeriav na stavbe
Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovné pomôcky
- dlhodobá spolupráca
- ubytovanie hradené firmou
- doprava - možnosť príplatku na palivo vlastným autom, alebo doprava firemným autom
- možnosť vyplácania po 2 týždňoch na faktúru ( dohoda )
- práca celý rok ( nielen sezónne )
Stručná charakteristika spoločnosti :
Stavebná firma pôsobiaca na nemeckom trhu
Stará Bystrica 1546, Stará Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Stanislav Pitel
Tel.: 0908813438