číšník/servírka/kuchař

Pivovarský dvůr Zvíkov s.r.o.

Miesto práce
Juhočeský kraj
Adresa
Zvíkovské Podhradí 92, okr. Písek
Pracovná oblasť
Brigády, Cestovný ruch, Gastronómia, Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
20 000 - 40 000 KČ / Mesiac
Podmínky se liší podle toho, zda jde o pozici číšníka/servírky, nebo kuchaře/kuchařky, a také podle toho, zda jde o brigádu, nebo celoroční pracovní poměr.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Hledáme veselé a pracovité kolegy na pozici vrchního číšníka/servírky, číšníka/servírky a kuchaře/kuchařky (i pomocných), aby doplnili náš skvělý kolektiv. Nezaučené zaučíme, důležitá je jen chuť pracovat a slušné vystupování.
Požiadavky na zamestnanca
Ochota pracovat a učit se, beztrestnost a vysoká morální integrita - ostatní vás naučíme.
Neprovozujeme žádnou práci načerno - u nás má každý standardní a oficiální smlouvu. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr (HPP), ale i sezónní brigádu na dohodu o provedení práce (DPP). Standardní mzdy je u nás 110 CZK/hodinu plus spropitné (děláme měsíční obrat průměrně 1,5 mil CZK).
Informácie pre uchádzača
Ubytování a celodenní stravování je zajištěno.
Jeden z nejstarších a nejúspěšnějších rodinných minipivovarů s vlastním hotelem a wellness, v rodinném vlastnictví. Jsme nedaleko nejkrásnějšího českého hradu Zvíkova, na soutoku Vltavy a Otavy na Orlické přehradě na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje, jen 80 km od Prahy.
Zvíkovské Podhradí 92, Písek, Česká republika
Kontaktná osoba: Josef Valenta
Tel.: 00420775745345