Logista- Špeditér

PKP- SK, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Bližšie informácie na pracovnom pohovore.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
11.12.2020
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Medzinárodná prepravná spoločnosť prijme do TPP špeditéra . Práca vyžaduje:
- komunikáciu zo zahraničnými zákazníkmi v anglickom jazyku ,
nemeckom ( prípadne aj francúzky nie ja však podmienkou) maďarčina vítaná.
Náplň práce :
- organizovanie riadenie a koordinovanie vnútroštátnej medzinárodnej prepravy
- vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy,
- komunikácia s vodičmi
- vypracovanie cenových ponúk
- oslovovanie nových zákazníkov
- rýchle rozhodovanie
- logistické myslenie
- komunikatívnosť, zodpovednosť flexibilita
- energický a kreatívny prístup k práci
Požiadavky na zamestnanca
-prax v danom obore.
- ovládanie angličtiny úroveň C1-C2
Zamestnanecké výhody, benefity
- dlhodobo perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- motivačné pracovné ohodnotenie
- firemné auto ,mobil
- možnosť ubytovania
Informácie pre uchádzača
- v prípade vážneho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy na uvedenú mailovú adresu
zuzana@pkptransport.sk , t.k.0903285290
-len s praxou
- bližšie informácie na osobnom pohovore
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma vznikla v roku 1999.Od začiatku svojho fungovania mala jasne vyprofilovaný predmet podnikania - poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy.
Počas prvých rokov fungovania sa všetko úsilie firmy sústredilo na vybudovanie pevných obchodných vzťahov s novými zákazníkmi, firma stabilizovala svoju pozíciu na trhu a stala
sa tak rešpektovaným partnerom mnohých domácich aj zahraničných firiem.
Postupne sme vybudovali vlastný prekládkový terminál a služby mobilného pneuservisu. Takisto sa rozrástol vozový park úmerne s množstvom prepravných zásielok. Od roku 2013
pôsobí firma v novovybudovanej administratívnej budove .
Parková 3, Zlaté Moravce, Slovensko
Kontaktná osoba: Kabatová Z.
Tel.: 0903285290