mechanik v pneuservise

PKP- SK, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Doprava
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
bližšie informácie na pracovnom pohovore
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
11.12.2020
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Dopravná firma s vlastným pneuservisom
prijme šikovného, spoľahlivého a skúseného mechanika do pneuservisu na osobné a hlavne na nákladné autá a stroje. /vlastné/
-vykonávanie pneuservisných činností
Ponúkame výhodné platové podmienky ,motivačné ohodnotenie a dlhodobo perspektívnu prácu v stabilnej firme.
Požiadavky na zamestnanca
- prax v pneuservise
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť ubytovania
- motivačné pracovné ohodnotenie
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nás kontaktujte na t.č. 0903285290,pripadne mailom: zuzana@pkptransport.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma vznikla v roku 1999.Od začiatku svojho fungovania mala jasne vyprofilovaný predmet podnikania - poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy.
Počas prvých rokov fungovania sa všetko úsilie firmy sústredilo na vybudovanie pevných obchodných vzťahov s novými zákazníkmi, firma stabilizovala svoju pozíciu na trhu a stala
sa tak rešpektovaným partnerom mnohých domácich aj zahraničných firiem.
Postupne sme vybudovali vlastný prekládkový terminál a služby mobilného pneuservisu. Takisto sa rozrástol vozový park úmerne s množstvom prepravných zásielok. Od roku 2013
pôsobí firma v novovybudovanej administratívnej budove .
Parková 3, Zlaté Moravce, Slovensko
Kontaktná osoba: Kabatová Z.
Tel.: 0903285290