Pour la Vie GmbH

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Keltenstraße 1
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
2 200 - 0 EUR / Mesiac
Počet záznamov je 2200 EUR (brutto) plus dodanie v rozsahu nie, vľavo a vpravo. Od 25% do 100% pre absolventa lekárskeho poradcu a do výšky 2400 eur plus dodanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
27.3.2019
Náplň práce
Práca na domácej starostlivosti v mieste asistenta ošetrovateľskej starostlivosti až po uznanie diplomu v Spolkovej republike Nemecko a po uznaní diplomu v práci
Požiadavky na zamestnanca
Ukončená štvorročná stredná zdravotnícka škola alebo ukončená vysoká zdravotnícka škola - všeobecná sestra alebo detská lekárka
Absolvovala odbornú skúšku pre všeobecný alebo pediatrický kurz sestry
Znalosť nemeckého jazyka nie je nevyhnutná, ale určite je to žiaduce. Prioritu budú mať kandidáti so znalosťou nemeckého jazyka B1
Informácie pre uchádzača

Odporúčací list v nemčine
Pracovná biografia (CV) v nemčine
Absolvovala lekársku fakultu v nemeckom jazyku
Doklad o vykonanej odbornej skúške
Osvedčenie o nemeckom B1 nadobudlo vedomosti pre žiadateľov (pre účasť v súťaži nie je potrebné mať osvedčenie o znalosti nemeckého jazyka
Sme Vám k dispozícii kedykoľvek, ak máte otázky týkajúce sa práce. Môžete to urobiť prostredníctvom e-mailu pourlavia-pflegedienstleitung@web.de.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Zaoberáme sa domácou starostlivosťou o pacientov. Máme tiež domácu starostlivosť a intenzívnych pacientov v celom Nemecku.
Keltenstr 1, Reutlingen, Nemecko
Kontaktná osoba: Levent Aybek
Tel.: +4971279748970