Skladník

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Adresa
Častkovce 350
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 - 0 EUR / Mesiac
900,-- € (základ 600,-- €)
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- príjem a výdaj materiálu,
- organizačné zabezpečenie činnosti skladu,
- archivácia dodacích listov a faktúr,
- výdaj výrobkov a tovaru zákazníkom,
- dodržiavanie poriadku na pracovisku,
- zabezpečenie prepravy tovaru a výrobkov prostredníctvom externých prepravcov
Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť,
- prax na VZV
Zamestnanecké výhody, benefity
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve,
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- perspektívna práca s motivujúcim platovým ohodnotením,
- odmeny pri životných jubileách,
- príspevok do III. Piliera,
- príspevok za dochádzku nad 20 km ,
- možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti.
Informácie pre uchádzača
Práca v 1-zmennej prevádzke.
Práca v mladom kolektíve.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.
Hlavná 350, Častkovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Halánová
Tel.: 032 / 7742316