Stavebný elektrikár v Nemecku – Stuttgart

Prestige Work

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
12,20 - 13,20 EUR / Hodina
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2017
Termín nástupu
2.11.2017
Náplň práce
• Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
• osadenie elektrických káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, RAS,EIB,
• núdzové svietidlá, protipožiarné systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň
Požiadavky na zamestnanca
• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo
elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto, pri dvojici stačí ked má jedna osoba
• samostatná práca
• spoľahlivosť,zodpovednosť, schopnosť tímovej spolupráce
Zamestnanecké výhody, benefity
• mzda 13,20 NETTO pri znalosti nemeckého jazyka B1
• mzda 12,20 NETTO pri znalosti jazyka A1-A2
• ubytovanie hradené zamestnávateľom
• týždenné zálohy
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku
• ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
• možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
• veľmi dobrá podpora od nášho tímu
• POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 350Eur prémiu k prvej
výplate- ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku, a uvažujete
o zmenu zamestnania.
Informácie pre uchádzača
Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou históriou.
Kontaktujte nás telefonicky na čísle: +421950654464 alebo mailom na adrese: info@prestigework.eu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu.
Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovať ku kandidátom individuálne a ponúknuť im najkomfortnejšiu prácu podľa ich potrieb, predstáv a cieľov.
V súčasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpečených prác.
Ul. K. Thalyho 52/13, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Gabriela Szabóová
Tel.: 0950654464