Dlhodobá práca pre 20 elektrikárov v Nemecku, minimálne 1 rok

Prestige Work

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
12,20 - 13,20 EUR / Hodina
Ubytovanie hradené zamestnávateľom!
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2017
Termín nástupu
30.11.2017
Náplň práce
Pre našich silných partnerov hľadáme skupinu šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál do konca roka 2018. Práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu a poriadku. Miesto práce – stredné Nemecko.
Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
Osadenie káblov a zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
Elektroinštalácia budov a firiem
Operatívne riešenie vzniknutých problémov
Požiadavky na zamestnanca
• komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2/B1. Nie je nutná znalosť u všetkých elektrikárov na komunikatívnej úrovni.
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• je potrebné mať vlastné auto
• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť
• iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov
Zamestnanecké výhody, benefity
• mzda 13,20 € NETTO pri znalosti nemeckého jazyka B1
• mzda 12,20 € NETTO pri znalosti jazyka A1-A2
• ubytovanie hradené zamestnávateľom
• týždenné zálohy
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku
• ročne 1-2 krát hradia pracovný odev
• možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
• veľmi dobrá podpora od nášho tímu
• POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 350Eur prémiu k prvej výplate – ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku a uvažujete o zmene zamestnania.
Informácie pre uchádzača
Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na adresu: info@prestigework.eu
Kontaktujte nás telefonicky na čísle: +421/950654464
Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu.
Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovať ku kandidátom individuálne a ponúknuť im najkomfortnejšiu prácu podľa ich potrieb, predstáv a cieľov.
V súčasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpečených prác.
Ul. K. Thalyho 52/13, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Gabriela Szabóová
Tel.: 0950654464