Opatrovateľka

PRIMAJOB-EU sro

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 869 - 2 289 EUR / Mesiac
TURNUS: 2 mesiace
Nástup: 1.12.2020
PLAT za 1 mesiac: 1869 plus cestovné (120 eur hneď po príchode do rodiny, pri odchode z rodiny po odrobení 2 mesačného turnusu ďalších 120 eur)
Vianočné príplatky: plus 100% dennej sadzby
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
27.11.2020
Termín nástupu
1.12.2020
Náplň práce
starostlivosť o klienta v domácom prostredí
Požiadavky na zamestnanca
znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, spoľahlivosť, zodpovednosť, vodičský preukaz výhodou, vek od 35 do 65 rokov, fajčenie povolené
Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie a strava v rodine ZDARMA! Práca počas vianočných sviatkov: plus 100% dennej sadzby. Cestovné náklady hradené!
Informácie pre uchádzača
Do rodiny neďaleko Štutgartu hľadáme opatrovateľku, ide o manželský pár, o pani sa netreba starať, je samostatná. Pán má 87 rokov a rakovinu pľúc, je veľmi milý. Potrebuje pomoc s hygienou, pri pohybe, je potrebné variť pre oboch.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť, ktorá sprosredkováva prácu pre opatrovateľky v Nemecku, Taliansku, Francúzsku a Holandsku.
1. mája 32, Zlaté Moravce, Slovensko
Kontaktná osoba: Helena Lenčová
Tel.: 0903241602