Automatizačný technik, Elektrotechnik, Programátor

Proofest Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Adresa
Jokaiho č.25
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 600 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.3.2021
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
• projekty súvisiace s automatizáciou zariadení, nastavovanie, riešenie procesných problémov so zariadeniami
• Návrh a montáž elektrotechnických/pneumatických súčiastok a obvodov
• Montáž výpočtovej techniky, meracej techniky, automatizačných snímačov, ovládačov a aktuátorov
• Vytvorenie schém zapojení (možnosť zaškolenia)
• Elektroinštalácia a k tomu prislúchajúca dokumentácia
• Prácu počas príprav projektu, aj počas realizácie u zákazníka
• Programovanie automatizovaných výrobných liniek/robotov (možnosť zaškolenia)
• Podieľanie sa na inováciách, zlepšovaní technológií
• Riešenie automatizácie a úloh s tým spojených s daným projektom
Požiadavky na zamestnanca

• Ochota učiť sa novým veciam , nadšenie pre danú oblasť
• Na dobu neurčitú resp. podľa možností uchádzača
• Anglický jazyk výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
• Ochota cestovať
Zamestnanecké výhody, benefity

• moderná rozvíjajúca sa spoločnosť
• stabilný tím ludí
• jasný bonusový systém
Informácie pre uchádzača
Môžeš byť aj Junior v daných oblastiach, budeme spoločne pracovať na tvojom rozvoji.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výroba nástrojov, prípravkov, jednoúčelových strojov a zariadení.
Šávoľská cesta, Fiľakovo, Slovensko
Kontaktná osoba: Richard Nagy