Práca pre páry s ubytovaním v penzióne (Olomouc)

PROPERSONA s.r.o.

Miesto práce
Olomoucký kraj
Adresa
Olomouc
Pracovná oblasť
Logistika
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Ponúkame dobre platenú prácu pre mužov, ženy aj páry s ubytovaním, ktoré je zdarma (nadštandardné ubytovanie v penzióne, páry majú izbu sami, tiež majú rovnako zmeny v práci).
Ide o prácu v potravinovom sklade, obsluha manipulačných vozíkov, práca s ručným skenerom, vyskladňovanie tovaru podľa objednávok.
Zabezpečujeme aj odvoz do ČR, ktorý je tiež zdarma.
Požadujeme dobrý zdravotný stav a potravinársky preukaz.
Nástupy každý týždeň!!!
Informácie pre uchádzača
poradova@propersona.sk
0948 / 423 461
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie práce na Slovensku a v Zahraničí.
Zimná 51, Spišská Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Ivana Poradová
Tel.: 0948423461