Hľadáme obsluhovačov strojov (Valašské Meziříčí)

PROPERSONA s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Adresa
Valašské Meziříčí
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
dohodou
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Príjmeme šikovných a manuálne zručných obsluhovačov strojov do strojárskej výroby. Požadujeme prax na podobnej pozícii t.j. obrábacie stroje, montážne linky, automobilky, automotive.... Zabezpečujeme odvoz zo Slovenska zdarma. Samozrejmosťou je ubytovanie, ktoré je zdarma.
Ponúkame zálohy, možnosť navýšenia platu, nadčasy.
Pracovné zmeny: 12tky denné, nočné (dlhý/krátky týždeň).
Informácie pre uchádzača
novotna@propersona.sk
0948 / 423 461
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie práce na Slovensku a v Zahraničí.
Zimná 51, Spišská Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Pro Persona