Prijmeme montážnych pracovníkov (TOP benefity)

PROPERSONA s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Adresa
Ostrov u Stříbra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Prijmeme s nástupom IHNEĎ väčší počet montážnych pracovníkov. Práca je vhodná iba pre mužov. Ide o prácu v automotíve - montáž sedačiek do áut. Miesto výkonu práce - Ostrov u Stříbra (Okr. Tachov, Plzeňský kraj).
Požadujeme fyzickú zdatnosť, dobrý zdravotný stav a manuálnu zručnosť.
Ponúkame: ubytovanie, dopravu do práce zdarma zabezpečenú firemným zvozovým autobusom, pracovnú zmluvu (HPP), obedy zdarma, prémie, príspevky, zálohy a mnoho ďalších benefitov.
Ide o prácu dlhodobého charakteru. Pracuje sa v dvoj/troj zmennej prevádzke.
Informácie pre uchádzača
poradova@propersona.sk
0948 / 423 461
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie práce na Slovensku a v Zahraničí.
Zimná 51, Spišská Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Ivana Poradová
Tel.: 0948423461