Pracovnice obch.oddělení / zák. servisu pro Slovensko v PRAZE

Rajapack s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha
Adresa
Nupaky 148
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
970 - 1 360 EUR / Mesiac
Máme daný pevný základní plat a každý měsíc měsíční ohodnocení na zakladě obchodní výsledků. Cíle jsou reálné, dosáhne na ně každý, pokud jen trochu chce a prémie může být až do výšky 30% základního platu.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
20.9.2019
Termín nástupu
1.10.2019
Náplň práce
Láká Tě zahraničí Chceš se přestěhovat do Prahy? Baví Tě komunikace s lidmi a obchod?
Pojď pracovat k nám! Na první 3 týdny ti zajistíme ubytování na náklady firmy :)
· Rozvoj obchodního potenciálu u stávajících a nových Slovenských zákazníků
· Zadávání objednávek a zpracování požadavků zákazníka do systému
· Telefonické poradenství
· Cenové nabídky a kalkulace
· Prostě neustálý kontakt se zákazníkem jak po telefonu, tak po emailu
Požiadavky na zamestnanca
•SŠ/VŠ vzdělání
•pozitivní přístup a chuť k práci
•dynamická osobnost
•finanční motivovanost vydělat si peníze
•případné absolventy zaučíme
• zajímavé platové ohodnocení
• 25 dní dovolené
•řadu benefitů (stavenky,Multi sport karta, jazykové kurzy, 13. plat, zdravé středy, firemní akce aj.)
• dobrý kolektiv, kde si navzájem pomáháme
•nástup možný ihned, nebo po dohodě pokud možno nejpozději 1.10.2019
Informácie pre uchádzača
• u nás se nikdy nebudeš koukat na hodinky z důvodu, že ti čas v práci pomalu utíká - tady čas letí, ani nevíme jak :)
Mezinárodní společnost francouzského původu,zabývající se prodejem obalového materiálu. Slovenská i Česká pobočka mají místo výkonu práce v Praze.
Nupaky 148, Říčany u Prahy, Česká republika
Kontaktná osoba: Martina Pavlová
Tel.: +420777620505