Obchodník so stavebným a priemyselným náradím.

Rastislav Redecha ARVED

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
0 - 2 000 EUR / Mesiac
čisto provízny systém
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2018
Termín nástupu
1.12.2018
Náplň práce
* aktívne vyhľadávanie nových klientov
* technické poradenstvo u zákazníkov
* organizácia obchodných stretnutí
* návrh zákazníckych riešení na mieru
* spracovanie cenových návrhov a objednávok
* dojednanie cien a technických špecifikácií
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Zamestnanecké výhody, benefity
* voľná pracovná doba
* možnosť práce popri zamestnaní
* miesto práce dohodou
* príjem zodpovedajúci vynaloženému úsiliu
* šanca dlhodobého uplatnenia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Veľkoobchod a maloobchod so stavebným a priemyselným náradím.

V ponuke je celé portfólio náradia svetovej značky Kyocera Unimerco Fastening A/S - vysokotlaková technológia, plynové a pneumatické klincovačky, sponkovačky, viazačky výstuže a kompresory vrátane príslušenstva. Už 50 rokov si spoločnosť vyberá a rozvíja ľahko ovládateľné a účinné upevňovacie nástroje. Značka TJEP je súčasťou skupiny Kyocera Unimerco, ktorá bola založená v Dánsku v roku 1964 a pôvodne sa volala Unimerco. V roku 2011 všetky činnosti prevzala japonská Kyocera.
Jednoduchá filozofia: veríme, že sa vyplatí urobiť niečo navyše, aby sme uspokojili zákazníkov. Preto sa vždy snažíme ponúkať produkty najvyššej kvality, ktoré umožňujú užívateľovi dosiahnuť optimálne výsledky pomocou spoľahlivých a ergonomických nástrojov.
Vrbovce 465, Vrbovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Rastislav Redecha
Tel.: 0905889608