Kuchára na plný úväzok (m / ž )

RCH Gastro GmbH

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Ilshofen - Eckartshausen
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
20.6.2019
Termín nástupu
21.5.2019
Náplň práce
Náplň práce:
- Príprava jedál à la carte a nedeľného bufetu
- Príprava denného jedálneho lístka a prípadných zmien v ponuke jedál
- Príprava menu pre špeciálne príležitosti
- Príprava a realizácia rôznych podujatí v reštaurácii
- Kontrola prijatého tovaru z hľadiska kvality a množstva
- Monitorovanie a dodržiavanie všeobecných hygienických predpisov
Požiadavky na zamestnanca
Profil uchádzača:
- Kompletné vzdelanie ako kuchár, prípadne porovnateľné školenie alebo dlhoročná odborná prax v oblasti gastronómie
- Organizačný talent a flexibilita
- Dodržiavanie hygienických predpisov
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- Rôznorodú náplň práce
- Moderné vybavenie kuchyne a reštaurácie
- Možnosť tvorivého sebarozvoja a priestoru na pomoc pri formovaní pracovného dňa
- Podpora pri hľadaní ubytovania
- Mzda založená na výkonnosti
Stručná charakteristika spoločnosti :
V obnovenej stanici v meste Eckartshausen bol v roku 2018 postavený penzión s ôsmimi apartmánmi.
Na prízemí sa nachádza moderná reštaurácia, kde sa nachádza kuchyňa, ktorá je srdcom budovy.
Hostia si môžu vychutnať výbornú a každodenne čerstvo pripravovanú domácu kuchyňu z miestnych produktov.
Justus-von-Liebig-Straße, Ilshofen, Nemecko
Kontaktná osoba: Ruth Botsch