Pracovník autopožičovne

RD services, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Letisko Košice
Pracovná oblasť
Obchod, Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
590 - 1 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- správa rezervácií
- starostlivosť o zákazníkov
- odovzdávanie a preberanie áut od zákazníkov v Košiciach a na východnom Slovensku
- komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o vozový park
- občasné vycestovanie mimo východného Slovenska
Požiadavky na zamestnanca
- príjemné vystupovanie
- vodičský preukaz sk. B
- komunikácia so zákazníkmi aj po anglicky (slovom, písmom)
- časová flexibilita
- lojálnosť
- schopnosť doťahovať veci do konca
- ochota pracovať
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavé bonusy napr. za predaj auta, za obchodnú činnosť
- služobný telefón aj na súkromné účely
- po skúšobnej dobe služobný automobil
- časom možnosť prejsť na TPP
Informácie pre uchádzača
Máš rád/a auta, poznáš čo to je: zodpovednosť, flexibilnosť, lojalnosť a dochvíľnosť? Vieš po anglicky a máš vodičák? Ak áno, pošli svoj životopis so svojim krátkym opisom na praca@prestige-sk.eu a stretneme sa na pohovore. Ponúkame prácu v autopožičovni, ktorá zahŕňa administratívnu činnosť aj komplet starostlivosť o klientov + vozový park. Mesačny zárobok je počas zaúčania od 590€. Budeme kontaktovať len vybraných záujemcov spĺňajúcich naše požiadavky.
= Zaslaním životopisu zároven súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov o prácu budú spracované a uchované pre účely výberového konania =
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť sídliaca v Košiciach ponúka kvalitné služby krátkodobého aj dlhodobého prenájmu áut, kde sa dá využiť aj služba prenájmu vozidla s vodičom a dať sa odviezť kamkoľvek. Všetky starosti s autom zabezpečujeme my a zákazník sa bez problémov odvezie tam, kam potrebuje. Auto si môže prevziať na Letisku Košice. V mestách, ako Poprad, Stará Ľubovňa, Prešov, Michalovce, Rožňava, Svidník prípadne Bratislava. Na Slovenskom trhu fungujeme od roku 2015, kde naše služby za tú dobu využili stovky spokojných klientov. Samozrejmosťou je, že v našej autopožičovni ponúkame celú škálu príslušenstva, ako napríklad detskú sedačku, navigáciu, či rôzne druhy poistenia.
Naše krédo je spokojný klient do pár minút. A to v prípade rezervácie, odovzdania auta, či riešenia rôznych udalostí na cestách. Aj preto sme jedna z najlepších autopožičovňí na východnom Slovensku!
Važecká 2, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Radovan Olejár