Hlavní technický specialista v oblasti chladiv (F-plyn)

Refregirant solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod, Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2020
Termín nástupu
1.1.2020
Náplň práce
Povinnosti / úkoly:
• Zabývat se prodejem chladiv F-plynů (převážně prodej freonu)
• Spolu s obchodním manažerem se účastnit jednání se zákazníky
• Zajistit rozvoj vztahů s novými zákazníky, jakož udržovat vztahy se stávajícími zákazníky
• Zpracovávat požadavky zákazníků, sledovat provádění objednávek ve všech fázích
• Řešit aktuální problémy
• Překládat zprávy o vykonané práci
• Podílet se na přípravě komerčních nabídek
Požiadavky na zamestnanca
Požadavky:
• Vyšší odborné vzdělání v oblasti
• Znalost angličtiny je vítána
• Mít Certifikát (Certifikát o odborné způsobilosti na nakladaní s fluorovanými skleníkovými plyny) nebo být připraven složit zkoušku pro získání Certifikátu
• Znalost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 517/2014, o fluorovaných skleníkových plynech
• Technické znalosti v oblasti chladicích a klimatických zařízení
• Pochopení principů fungování zařízení
• Kompetentní mluvený jazyk, dobré komunikační schopnosti
• Aktivní přístup k práci, pracovní výkonnost
O společnosti:
Společnost prodává specifický produkt - chladivo (freonový plyn ve válcích), který je velice vyhledávaným produktem.
Dobře nastavená logistika, zásoby skladů, schopnost jednat flexibilně pro dosažení úspěchu v obchodním jednání jsou konkurenční výhodou naší společnosti.
Špitálska 53, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko
Kontaktná osoba: Olena