CNC zoraďovač fréz

Rellum

Miesto práce
Celé slovensko, Olomoucký kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
Čistá mzda 25 000 - 32 000 Kč po zaškolení
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
September 2017
Termín nástupu
Náplň práce
Samostatná práca na CNC 3- 5 - osích frézach voľné 3 pracovné miesta ,zoraďovanie nastavovanie,príprava výrobku a práca s programom....1 miesto troj osa fréza a 2 miesta 4-5 osé frézovacie centra.
Požiadavky na zamestnanca
Samostatnosť obsluhy a zoraďovania CNC fréz si vyžaduje minimálne ročnú prax v danej oblasti.
Potrebná znalosť operačného systému programu Siemens -Sinumeric 840D alebo Fanuc prípadne iného.Heidenhein .je tu možnosť preškolenia... S Ú R N E 3 voľné pracovné miesta.
Iné výhody
Firma zabezpečuje a hradí ubytovanie/ V dvojizbových bytoch/ , prispieva na cestu zamestnaca.štvťročné prémie bonusy a ročné prémie.
Informácie pre záujemcu
Pre nášho zahraničného nadnárodného partnera špecialistu na optické produkty najvyššej kvality určené pre svetové priemyslové vojenské a spotrebné trhy.Hľadáme pracovníkov do výroby optických a mechanických súčastí.Dlhodobá práca v zahraničnej firme zoznámenie s najnovšími technologiami ,osobný profesný rast..Možnosť zaškolenia na ďalší operačný systém.Preferujeme nástup v ČR -Olomouc a okolie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť RELLUM s.r.o CZ je spoločnosťou ktorá už od roku 2005 pôsobí v oblasti strojárstva vo viacerých krajínách.Oblasť programovania a zoraďovania CNC strojov,Kovoobrábania a v ďalších oblastiach spojených s optikou.mechanikou atd.
Kontakt
Rellum
ul.Gen.Píky 299/10B, Olomouc, Česká republika
Kontaktná osoba: Jozef Müller