Grafik

REPRESS, spol. s r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Adresa
Hodonín
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
16.10.2017
Náplň práce
Náplň práce:
grafické návrhy, příprava grafických podkladů
sazba a zlom textů
možnosti podílet se na návrzích kreativního řešení reklamních kampaní
obsluha digitálních tiskových zařízení
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme:
rutinní znalost grafických programů na PC - Corel Draw , Adobe (InDesign , Photoshop , Ilustrator )
základní znalost kancelářských aplikací (MS Office)
spolehlivost, samostatnost, zájem o kreativní práci
práce je vhodná též pro zanícené absolventy bez velkých zkušeností
Nabízíme:
možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti tisku, reklamy, marketingu
stabilní práci v renomované firmě
práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
odpovídající finanční ohodnocení
příspěvek na stravování - stravenky
účást na zajímavých projektech
Vazba a tisk diplomové práce. Reklamní agentura, tiskárna a knihařství. Grafický návrh a kvalitní barevný XXL tisk + vizitky, knihy, diplomové práce, plakáty, letáky, bezpečnostní značení a samolepky, etikety na víno, polepy aut, 3D písmena, billboardy.
Plucarna 3594/10, Hodonin, Česká republika
Kontaktná osoba: Milan Jerabek