Realitný maklér

RK PAVLOVIČ

Miesto práce
Partizánske
Adresa
Malinovského Partizánske
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Provizne
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
14.10.2018
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Naborovanie nehnuteľnosti, telefonický a e-mailový kontakt s klientmi, obhliadky nehnuteľností, predaj nehnuteľností, administrativa, plat provizne
Požiadavky na zamestnanca
VP B, znalosť Pc, flexibilita, samostatnosť, ochota pracovať na sebe,
Zamestnanecké výhody, benefity
Plat provizne 50% z každého predaja, flexibilný pracovný čas
Stručná charakteristika spoločnosti :
RK PAVLOVIČ pôsobí na realitnom trhu už 7 rokov. Zaoberáme sa y/kúpou/prenájom nehnuteľností. Naborove zmluvy máme podpísané iba s majiteľmi nehnuteľnosti, všetky nehnuteľnosti si vopred preveríme, zmluvy vypracováva náš zmluvný právnik, držíme sa etického kódexu
Kontakt
RK PAVLOVIČ
Tehelná 506/41, Partizánske, Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Pavlovičova
Tel.: 0950774164