Obchodný manážer

RKS SK, s. r. o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
24.5.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce

prieskum trhu
získavanie a starostlivosť o nových klientov
komunikácia s novým klientom
Pracovný čas: neohraničený podľa vlastnej potreby
Požiadavky na zamestnanca
reprezentatívne vystupovanie
základné znalosti práce s PC
samostatnosť, komunikatívnosť
ochota vyhľadávať nové príležitosti
VP sk. B
Vhodné aj pre absolventa
Podmienkou je zaslanie svojho CV
Zamestnanecké výhody, benefity
podpora kariérneho rastu
firemné akcie a školenia v SR a zahraničí
práca v rámci SR a ČR
Informácie pre uchádzača
Ak nie si spokojný so svojou prácou alebo finančným ohodnotením, potom máme ponuku priamo pre Teba. Dávame Ti možnosť pracovať na pozícii Obchodný manažer, bez záväzkov a bez predsudkov, miesto práce nie je limitované štátnymi hranicami,práca možná v SR aj v ČR je to len na Tebe.
Máš záujem zarábať 800 € mesačne alebo týždenne? Všetko je možné a je to len v Tvojich rukách!
Ak si komunikatívny, vytrvalý a chceš poznať výhody Obchodného marketingu, potom stačí poslať svoj životopis a my Ťa kontaktujeme a vysvetlíme čo Ťa čaká. Nemáš prax? Nevadí, začiatky zvládneme spolu!
Druh pracovného pomeru: živnosť,podľa dohody
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zapísaná v OR SR, zaoberajúca sa obchodnou činnosťou veľkoobchod a maloobchod. Taktiež sa zameriavame na sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb, výroby, ekonomickým a obchodným poradenstvom.
Spoločnosť tiež realizuje svoje podnikateľské aktivity v oblasti prieskumu trhu, administratívnych služieb,organizovania kultúrnych a spoločenských podujatí.
Mirka Nešpora 7, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: PhDr. Dušan Fedoročko