Sociálny pracovník

Rodinný detský domov

Miesto práce
Trnavský kraj
Adresa
Bratislavská 8, Trnava
Pracovná oblasť
Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 EUR / Mesiac
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2018
Termín nástupu
1.4.2018
Náplň práce
Sociálny pracovník bude vykonávať odborné práce podľa zák.305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a kuratele v detskom domove. Pracovná náplň bude presne vymedzená v rámci narodného projektu.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v odbore Sociálna práca, ochota cestovať mimo Trnavu (terénna práca), ochota sa ďalej vzdelávať, aktívny záujem o odbor, tímový hráč..
Zamestnanecké výhody, benefity
Odborná prax, flexibilný pracovný čas, prorodinný prístup..
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto je na dobu určitú počas trvania narodného projektu. Predpoklad ukončenia projektu júl 2019.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Nezisková organizácia prevádzkujúce detský domov rodinného typu zamestnáva profesionálnych rodičov, ktorí zabezpečujú starostlivosť 20tim detom. Momentálen má adminstratívne zázemie v Bielom Kostole pri Trnave a činnosť realizuje v Trnavskom a Trenčianskom kraji.
Športová 7, Biely Kostol, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Ryšková
Tel.: 0917/500342