Technológ výroby

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Adresa
Sokolovská 70, 934 01 Levice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
13. a 14. plat v závislosti na hospodárení divízie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2019
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Príprava technologických postupov pre výrobu.
Určovanie štandardov pre výrobu/normovanie.
Predbežné dopytovanie kooperačných činností.
Zabezpečovanie atypického náradia pre výrobu.
Operatívna podpora pre výrobu a montáž.
Požiadavky na zamestnanca
Prax min 3 roky so zameraním na:
Výroba tlakových nádob, zváraných konštrukcií a montovaných zostáv.
Skúsenosti s výrobou pre energetiku a petrochemický priemysel.
Hľadáme aktívneho vodiča, ktorý je ochotný aj cestovať (vo väčšej miere SK, zriedka ČR).
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Zamestnanecké výhody, benefity
Firemné akcie - vyhodnotenie hospodárskeho roka – výber najlepšieho zamestnanca za jednotlivé divízie (finančná odmena), vianočný večierok, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4 x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií.
Flexibilná pracovná doba (8:00-14:00 hod), týždenný fond 40 hodín.
Informácie pre uchádzača
Výhodou u uchádzača sú aj skúsenosti s prácou s ERP systémami, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
Osobnostné vlastnosti: zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na www.roez.sk
Tyršova 2354/2, Levice, Slovensko
Kontaktná osoba: Alexandra Bereková
Tel.: 0366307950