Krajčír/ krajčírka /šička/ kožušníčka/ strihačka

RUNO SHOP s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Adresa
ul.Rosinská cesta, 010 08 Žilina
Pracovná oblasť
Obchod, Výroba
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
580 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
Hľadáme šikovné, kreatívne a zručné krajčírky, strihačky alebo kožušníčky s praxou (nie pásová výroba) Práca v milom, priateľskom a láskavom kolektíve s ľudským prístupom. Kde je pre nás, každý kolega či kolegyňka dôležitý/á. Dobré a priateľské vzťahy na pracovisku sú na prvom mieste. Tvoríme podložky do kočíkov, autosedačiek, diek, fusakov v našej vlnenej dieľničke VLNIENKA. Možná aj výpomoc aj v popoludnajších hodinách podľa dohody.
Požiadavky na zamestnanca
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Precíznosť, spoľahlivosť, kreativita a chuť tvoriť :)
Zamestnanecké výhody, benefity
Mimoriadne odmeny podľa hospodárskych výsledkov
Informácie pre uchádzača
Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Dieľnička VLNIENKA na šitie z vlnených a bavlnených textílii. Pre deti do kočiarikov a autosedačiek.
ul. Rakove 40, zilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Danka Stroková
Tel.: 0905455786