Účtovníčka = podvojné účtovníctvo + mzdy v programe PROLUČ s praxou, 2-3 dni.

S.T.C. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
S.T.C. spol. s r.o., Galvaniho 16, Bratislava - pri Avion + IKEA.
Pracovná oblasť
Obchod, Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
500 - 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre účtovníčku ponúkame prácu na vedenie kompletného podvojného účtovníctva firmy v programe PROLUČ vrátane miezd.
Pracovné vyťaženie 2-3 dni za týždeň, t.j. 8-12 dní za mesiac - za 500 € mesačne.
Termín nástupu: Ihneď, resp. podľa dohody.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky na účtovníčku :
1. Požadovaná prax v podvojnom účtovníctve vrátane miezd, viac ako 5 rokov.
2. Požadovaná prax a ovládanie programu PROLUČ.
Zamestnanecké výhody, benefity
Informácie pre uchádzača
Miesto: S.T.C. spol. s r.o., Galvaniho 16, Bratislava - pri Avion + IKEA.
Termín návštevy si dohodnite TELEFONICKY, (NIE mailom, NIE Formulárom)!!!
Tel. 0905 614 548 - recepcia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Veľkoobchod s domácimi a kuchynskými potrebami.
Galvaniho 16, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Recepcia