Fakturantka - obchodná referentka, administratívna pracovníčka, práca.

S.T.C. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Bratislava - Galvaniho ul. - (areal Druna) - oproti Lidl-u, (pri OC Avion).
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
840 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
Ihneď (dohodou)
Náplň práce
Práca v obchodnej firme – Veľkoobchode - S.T.C. spol. s r.o..
Vybavovanie objednávok, vystavovanie faktúr v programe PROLUČ.
Zabezpečovanie dodávok tovaru.
Styk so zákazníkmi - s majiteľmi alebo vedúcimi predajní.
Administratívna práca v kancelárii.
Požiadavky na zamestnanca
Fakturantka - obchodná referentka (žena) + Maturita.
NEFAJČIARKA.
Vhodné aj pre absolventku (kandidáta bez praxe).
Prax v oblasti fakturácie vítaná, nie je podmienkou.
Prax v programe PROLUČ vítaná, nie je podmienkou.
Ovládanie PC, EXCEL + World + E-mail.
Z Bratislavy alebo blízkeho okolia.
Zamestnanecké výhody, benefity
Príjemné pracovné prostredie.
Informácie pre uchádzača
TELEFONICKY (0905 614 548) si dohodnite termín pohovoru.
Na dohodnutý pohovor prineste so sebou ŽIVOTOPIS.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Veľkoobchod s domácimi a kuchynskými potrebami.
Galvaniho 16, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Recepcia
Tel.: 0905614548