Stavebníctvo Nitra

SAFA servis s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 - 1 100 EUR / Mesiac
Podmienky na hod. a m² zalezi podla druhu prace.
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Príprava malty, cementu a iných stavebných materiálov.Rezanie muriva na požadovanú veľkosť a tvar.
Murovanie nosných, deliacich a výplňových stein. Výstavba, prerábanie, obkladanie a zatepľovanie rodinných domov. Zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok. Kontrolovanie stien pomocou murárskej laty s vodováhou. Pokladanie obkladov, dlažieb v interiérových a exteriérových priestoroch. Dokončovanie stavebných prác v interiéroch a exteriéroch stavieb.
Požiadavky na zamestnanca
spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť do práce
Zamestnanecké výhody, benefity
Naradie zabezpečujem a odvoz do prace tiež.
Stručná charakteristika spoločnosti :
SAFA servis s.r.o je stavebná spoločnosť. Realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce.
Cermanske namestie 9, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Galuev Vladimir
Tel.: +421915406287