Predajný asistent

sales field force s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2019
Termín nástupu
1.8.2019
Náplň práce
- zabezpečenie vystavenia produktov v regáloch, stojanoch,...
- umiestnenie marketingových materiálov (brožúry, letáky,..)
- predajná asistencia na predajni
- predstavenie, ukážka produktov potenciálnym zákazníkom
Požiadavky na zamestnanca
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- schopnosť porozumieť potrebám zákazníkov
- zručnosť v domácich prácach a varení
- príjemné vystupovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s významným podielom na trhu
- možnosť profesionálneho rastu
- odborné školenia
- technická podpora zo strany spoločnosti
Informácie pre uchádzača
Chceli by ste pracovať pre známe značky ako Krups, Rowenta, Tefal a ďalšie?
Teraz je skvelá príležitosť pridať sa do nášho tímu na pozíciu predajný asistent v BRATISLAVE.
V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis.
Uchádzačov prosíme aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť ďalej spracovať
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len vybraní kandidáti. Ďakujeme za pochopenie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Field Force SK je agentúra zaoberajúca sa merchandisingom, sales promotion a ďalšími činnosťami podporujúcimi predajnosť tovaru našich klientov. Field Force SK vznikla v r. 2003 ako pobočka českej merchandisingovej agentúry Field Force ČR sídliacej v Prahe ktorá vznikla v r. 2002. Cieľom spoločnosti je poskytovanie kvalitných celoplošných služieb v rámci oboch štátov.
J. Murgaša 46, Prievidza, Slovensko
Kontaktná osoba: Marián Chmelina
Tel.: +421911329406